Renault in Wings for Life World Run, 8. maj 2016, Kongresni trg, Ljubljana

Ena strastna ekipa, en strasten cilj! Pridruži se ekipi Passion4life in teci za vse tiste, ki ne morejo.

2016 03 PASSION4LIFE_WFL sajt

Naši člani so že: Tim Kevin Ravnjak (deskar na snegu prostega sloga), Nina Pušlar (glasbenica), Ana Klašnja (priznana baletna solistka), Filip Kržišnik in Blaž Slanič (F & B Acrobatics), Davo Karničar (alpinist in prvi smučar iz vrha Everesta), David Razboršek (Zavod Vozim), Janez Hudej (športnik-invalid) in Rok Istenič (Renault Slovenija).

Letos šteje prav vsak kilometer, saj bo Renault Slovenija za vsak pretečen kilometer člana strastne ekipe namenil 1 EUR organizaciji Wings for Life World Run. Vsak član ekipe prejme tudi majico, na skupinskem treningu pa še paket tekaških pripomočkov. Bodi del ekipe Passion4life!

Prijaviš se lahko na strani Wings for Life World Run ali na povezavi TUKAJ.

Spremljaj nas na Facebook strani Renault Slovenija, na instagramu @renault_si ter twitterju @renaultsi, kjer bomo objavljali informacije o skupnih treningih, kot tudi vse dodatne informacije o naši ekipi. Postanimo najbolj strastna ekipa in tecimo najdlje!

Vaše mnenje nam veliko pomeni. Ste že ocenili prebrano novico?


1 zvezdica2 zvezdici3 zvezdice4 zvezdice5 zvezdic (16 ocen, povprečno: 4,00 od 5)